Ksiądz Roman Lorenz

Ksiądz Roman Lorenz

Mężczyzna 1855 - 1918  (62 lat)

Rozwiń wszystko   |   Złóż wszystko  
Info o osobie    |    Media    |    Notatki    |    Mapa wydarzenia    |    Wszystko    |    PDF

  • Nazwisko Roman Lorenz 
    Tytuł Ksiądz 
    Urodzenie 30 lip. 1855  Orłowo Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    Chrzest 30 lip. 1855  Orłowo Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    Płeć Mężczyzna 
    Zgon 25 kwie. 1918  Kowalew Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    Pogrzeb 29 kwie. 1918  Cmentarz Parafialny w Kowalewie, Kowalew, pleszewski, wielkopolskie, Polska Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    ID osoby I1171  Moje Dzieje
    Ostatnia modyfikacja 5 gru. 2019 

    Ojciec Joseph Lorentz,   ur. 17 luty 1831, Schwetzkau (Święciechowa) Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    Matka Joanna Mentzel,   ur. 3 maj 1823, Schwetzkau (Święciechowa) Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    Ślub 18 czer. 1855  Płonkowo Wyszukaj wszystkie osoby powiązane z tą lokalizacją 
    ID rodziny F367  Arkusz rodzinny  |  Wykres rodzinny

  • Mapa wydarzenia
    Łącze do Google MapsUrodzenie - 30 lip. 1855 - Orłowo Łącze do Google Earth
    Łącze do Google MapsChrzest - 30 lip. 1855 - Orłowo Łącze do Google Earth
    Łącze do Google MapsZgon - 25 kwie. 1918 - Kowalew Łącze do Google Earth
    Łącze do Google MapsPogrzeb - 29 kwie. 1918 - Cmentarz Parafialny w Kowalewie, Kowalew, pleszewski, wielkopolskie, Polska Łącze do Google Earth
     = Łącze do Google Earth 

  • Dokumenty 4 Dokumenty

    Nagrobki
    Nagrobek: Lorenz Roman.
    Nagrobek: Lorenz Roman.
    Nagrobek księdza Romana Lorenza.

  • Notatki 
    • Chrzestni: Franciscus Zieliński i Marianna Balcerzak, rolnicy z Orłowa.
    • Urodzony - 30.07.1855, Orłowo
      Święcenia kapłańskie - 25.07.1891, Gniezno
      Zmarły - 25.04.1918

      Leszno (04.08.1891 - 08.03.1892) - wikariusz
      Lubin (09.03.1892 - 07.11.1895) - wikariusz
      Zbąszyń (08.11.1895 - 25.10.1896) - wikariusz
      Kotłowo (26.10.1896 - 31.03.1898) - wikariusz
      Wysocko (01.04.1898 - ) - administrator do listopada 1900
      Długa Goślina ( - ) - administrator od grudnia 1900 do grudnia 1904
      Kowalew (01.01.1905 - ) - administrator do śmierci
      Tursko (01.03.1914 - ) - wikariusz substytut ks. Bembenka

      [inf. WTG Gniazdo]